MU: „Van Gaal azt mondta…” – Chicharito ezért távozott
„Leültem Louis van Gaallal beszélni az átigazolási időszak előtt. A mester azt mondta, egy százalék esélye van annak, hogy a posztomon a kezdőcsapatba kerüljek. Ezután úgy éreztem, nem maradt más lehetőségem, mennem kell. Itt minden más. Az első naptól azt érzem, fontos tagja vagyok a csapatnak, és itt tisztelnek” – mondta a Marcának Chicharito.A mester azt mondta, egy százalék esélye van annak, hogy a posztomon a kezdőcsapatba kerüljek. Ezután úgy éreztem, nem maradt más lehetőségem, mennem kell. Itt minden más. Az első naptól azt érzem, fontos tagja vagyok a csapatnak, és itt tisztelnek” – mondta a Marcának Chicharito.
Chicharito 2015 nyarán költözött Leverkusenbe, ahol rögtön bombaformába lendült: 13 bajnokin már 10 találatnál jár, és húzóembere a gyógyszergyáriaknak.

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté




