PL: Bogdánnak fognia kellett volna, de kiejtette – Klopp

„Rossz kezdés volt, annyi bizonyos. Bogdán Ádám első labdája volt, fognia kellett volna, de kiejtette. Más kérdés, hogy visszanéztem az esetet, és a hasonlókat általában lefújják. Ez sem menti azt, hogy a reakciónk az egy-nullára egészen pocsék volt” – kezdte értékelését Jürgen Klopp.
„A második gólt nagyon simán beengedtünk, ennél jobban tudunk védekezni. Egy kicsit próbálkoztunk az első félidőben, aztán a másodikat igen jól kezdtünk, két gólt is szerezhettünk volna, de nem tettük, és megkaptuk a harmadikat. Game over, vége a dalnak” – folytatta.
A német szakvezető bővebben is beszélt az első kapott gólról.
„Az első találat Bogdán Ádám hibája. Ugyanakkor mindkét keze a labdán volt, a szabály őt védi, nála van a labda – azt hiszem, a játékvezető nem látta jól az esetet. Rossz döntés volt, de nekünk még több rossz döntésünk volt.”
ANGLIA, PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
Watford–Liverpool 3–0 (Aké 3., Ighalo 15., 85.)


Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről






