Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) a klub szurkolóinak rendbontása miatt százezer fontos (35 millió forint) bírsággal sújtotta a West Ham Unitedet.
Az élvonalbeli egyesületnek azért kell fizetnie, mert tavaly márciusban odahaza a Burnley ellen 3–0-ra elvesztett mérkőzés végén a drukkerek beözönlöttek a pályára, kiszedték az egyik szögletzászlót, lökdösték Mark Noble csapatkapitányt, és tárgyakat hajigáltak a tulajdonosok páholyába.
A londoniak nem sokkal később 23 huligánt örökre kitiltottak a hazai meccseikről.
Legfrissebb hírek

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos
Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52
Ezek is érdekelhetik





