Atlétika: Bogár és Druskó győzött az ultrafutóknál
A férfiaknál Bogár János, a nőknél Druskó Zsófia győzött az ultrafutók 100 kilométeres országos bajnokságán.
A szervezők tájékoztatása szerint az erősen kezdő Bogárral csak Kovács Zsolt tartotta a lépést egy darabig, a különbség azonban a verseny végére kettejük között közel hétpercesre nőtt.
A nőknél Druskó Zsófia rajt-cél győzelmet aratott.
Férfiak:
1. Bogár János 8:04.01 óra
Nők:
1. Druskó Zsófia 9:53.59 óra
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





