A férfiaknál Helebrandt Máté, a nőknél pedig Madarász Viktória is megvédte címét a gyaloglók 20 kilométeres országos bajnokságán vasárnap, Békéscsabán.
Helebrandt Máté 1:23:11 órával ért célba, a nyíregyházi atléta mögött másik két riói olimpikon, Venyercsán Bence (1:25:29) és Srp Miklós (1:26:38) egyformán egyéni rekordot ért el – a szövetség honlapja szerint.
Az újpesti Madarász (1:31:39) mögött második honvédos Récsei Rita 1:34:43 órás U23-as csúcsot ment.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45
Ezek is érdekelhetik





