Atlétika: Príma-díjat kapott az ultramaratonista
Príma-díjat kapott Magyarország egyik legjobb ultramaratonistája, Maráz Zsuzsa. Az Esztergomban élő, háromszoros egyéni Ultrabalaton-győztes futónő a szeptember 29-én elrajtoló, 246 kilométeres, Athén és Spárta közötti legendás versenyre, a Spartathlonra készül.
A Komárom-Esztergom megyei szavazás díjátadó ünnepségét a tatabányai Jászai Mari Színházban rendezték meg péntek este, s Maráz Zsuzsa a közönség által odaítélt Príma-díjat vehette át. A sportolói kategóriában a korábbi hetvenszeres válogatott tatabányai labdarúgó, Kiprich József is jelölt volt.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





