Atlétika: szerb aranyérem született női távolugrásban
Ivana Spanovics nyerte meg a női távolugrás döntőjét a birminghami fedett pályás atlétikai világbajnokságon. A szerb sportoló 696 centiméterre ugrott, a második helyen végző amerikai Brittney Reese hét centivel maradt el tőle.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45
Ezek is érdekelhetik






