Atlétika: Halász Bence egyéni csúccsal nyert Budapesten

MTI MTIMTI MTI
2018.06.03. 18:00
Halász Bence érte el a legjobb eredményt a kétnapos Budapest Open Schulek Ágoston-emlékversenyen a XVI. kerületi Ikarus BSE pályán: a szombathelyi atléta 79.57 méteres egyéni csúccsal nyerte a kalapácsvetést.

A tavalyi U23-as Európa-bajnok teljesítményének értékét növeli, hogy esős időben érte el a világ idei harmadik legjobbját.

A magyar szövetség beszámolója szerint – szintén szombaton – a súlylökő Márton Anita a vizes pályán csak egy dobást vállalt, s a fedett pályás világbajnok 16.36 méterrel nyert.

Női kalapácsvetésben Gyurátz Réka (69.35 m), férfi távolugrásban Szabó László (776 cm), férfi gerelyhajításban Rivasz-Tóth Norbert (74.82 m) győzött.

Budapest legnagyobb nemzetközi atlétikai versenyén 12 ország atlétái álltak rajthoz.

Legfrissebb hírek

Halász Bence negyedik, Szabados Ármin hatodik lett az aranykategóriás zágrábi versenyen

Atlétika
22 órája

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Két magyar második hely a norvég ezüst kategóriás atlétikai viadalon

Atlétika
2026.05.28. 22:34

Díjátadót és közgyűlést tartott a paralimpiai bizottság

Egyéb egyéni
2026.05.18. 18:08

Kalapácsvetés: Halász Bence ismét 80 méter felett

Atlétika
2026.04.12. 17:07

„Ezek olyan értékek, amiket nem szabad elengedni” – összefogás a magyar sportért

Egyéb egyéni
2026.04.03. 21:59

Francia állami elismerés magyar sportdiplomatáknak – Kamuti Jenő és Szabó László aranyérmet vehetett át a francia nagykövettől

Egyéb egyéni
2026.04.03. 15:45

„A jelenleginél jobb sportolási lehetőséget nem tud biztosítani senki” – összefogás a magyar sportért

Egyéb egyéni
2026.03.29. 16:27
Ezek is érdekelhetik