
Molnár Attila ismét jól futott (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Molnár Attila folytatta remek idei sorozatát, imponáló futással megnyerte a férfi 400 métert a lyoni ezüst kategóriás nemzetközi fedett pályás atlétikai versenyen.
A Ferencváros klasszis sprintere két és fél hete Belgrádban, azután pedig múlt kedden Ostravában nyert arany kategóriás viadalt, ráadásul mindkétszer országos csúcsot javított. A cseh városban elért 45.08 másodperces eredménye ráadásul nem csupán nemzeti rekord, hanem a világ idei legjobbja is volt, mellyel három századdal maradt el az Európa-csúcstól.
A tavalyi fedett pályás vb-n ötödik atléta a francia városban – korábbi két futásához hasonlóan – az első kör után az élre állt, majd fokozatosan lépett el riválisaitól, végül óriási fölénnyel győzött. Molnár Attila ezúttal 45.56 másodperces eredményt produkált, amivel megjavította a versenycsúcsot.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik





