
Molnár Attila (Fotó: Dömötör Csaba)
Molnár Attila a második, Enyingi Patrik a harmadik helyen végzett a 400 méteres betétszámban az atlétikai Gyémánt Liga zürichi döntőjének második versenynapján.
A viadal eredményközlője szerint a 44.74 másodperccel országos csúcstartó Molnár 45.02-vel, míg Enyingi – akinek a legjobbja 44.84 – 45.28-cal ért célba. Győzött a holland Jonas Phijffers 44.84-gyel.
Ebben a versenyben a két magyar, illetve a holland győztes mellett még egy holland, valamint négy svájci futott.
Molnárnak és Enyinginek ez volt az utolsó versenye a szeptember közepén sorra kerülő tokiói világbajnokság előtt.
A program későbbi részében lesz majd a 400 méteres síkfutás Gyémánt Liga-döntője.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik





