Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága három mérkőzésre tiltotta el Massimo Gobbit.
A Fiorentina futballistája a Bayern München elleni nyolcaddöntőn kapott piros lapot. Az olasz klub közölte, fellebbeznek a döntés ellen.
A mérkőzésen a Bayern 2–1-re nyert.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






