Jorge Valdano, a Real Madrid általános igazgatója azonnal gyorsértékelést adott a blancók Lyon ellen 1–1-es döntetlennel záruló Bajnokok Ligája-mérkőzése után. A vezető örül, hogy végre betaláltak a francia együttes otthonában.
„Fontos eredményt értünk el, és végre sikerült gólt szereznünk ebben a stadionban. Kiválóan helytállt a csapat, végig keményen küzdöttünk. Talán a második félidőben több gólt is szerezhettünk volna. A Bernabéuban magabiztosabban játszhatunk. Tiszteljük az ellenfelet, de nagyon bízunk a továbbjutásban” – mondta Valdano.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






