BL: „Még egy gól, és a Real Madrid halott” - Watzke

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.04.09. 09:01
Hans-Joachim Watzke, a Borussia Dortmund ügyvezetője a Real Madrid elleni hazai BL-negyeddöntő (2–0) után nagyon fájlalja a kihagyott lehetőségeket – no meg odaszúrt egyet Damir Skomina játékvezetőnek.

„Fantasztikus meccset játszottunk, de csalódottak vagyunk a kiesés miatt. Nagyon közel voltunk a harmadik gólhoz, és ha belőjük, a Real Madrid halott. Két-három ziccerünk volt, hogy megszerezzük a harmadikat. A mérkőzés színvonalához sajnos a játékvezető nem nőtt fel, katasztrofálisan bíráskodott. Nem állítom, hogy ellenünk fújt, egyszerűen gyenge volt a teljesítménye. Nem ezt érdemelte ez a kitűnő meccs” – mondta Watzke a német Skynak.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

Európai kézilabdaligák: több légiósunk is bajnoki ezüstérmes lett

Kézilabda
2026.05.31. 22:32

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02

Lőw Zsolt: Párizsban és Londonban is beérett a tudatos, hosszú távú építkezés

Képes Sport
2026.05.30. 08:45

„Mikel Arteta futballja az Arsene Wenger-féle stílus korszerű továbbfejlesztése” – a brit nagykövet az NS-nek

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 09:48

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Arsenal vagy PSG? Az FTC női kézilabdázói is tippeltek a budapesti BL-döntőre – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:22

„A legrangosabb trófeákért kell harcolnunk” – David Raya a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:13
Ezek is érdekelhetik