Mint arról beszámoltunk, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona idegenben 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt. A duplázó Luis Suárezt a meccs után az angol sajtó ismét harapással vádolta, de a felvételekből kiderül, hogy az uruguayi csatár ártatlan – ennek pedig hangot is adott.
„Harapási kísérlet? Demichelis megfogta a torkomat. Az angolok próbálnak nekem kárt okozni. Bizonyára még mindig neheztelnek rám a világbajnokságon történtek miatt" – mondta Suárez, aki a brazíliai vb csoportkörének második fordulójában duplázott az angol válogatott ellen, amely az uruguayi nemzeti csapattól elszenvedett vereségnek is következtében nem jutott be az egyenes kieséses szakaszba.
TISZTA SOR: SUÁREZ NEM HARAPOTT
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





