BL: a Real játékosa szerint 2–0-ra legyőzik az Atléticót
„Nagyon szeretnénk hazavinni a BL-serleget, ha tippelnem kellene, kettő nullra nyerünk – mondta Isco az El Hormiguero televíziós műsorban. – Mindent megteszünk, hogy a szurkolóinknak örömet szerezzünk. Kemény harcra számítok, de jó formában várjuk a döntőt. Az Atlético roppant erős ellenfél, igyekszünk a lehető legkevesebb hibát elkövetni. Tisztában vagyunk vele, hogy nem véletlenül ejtette ki a Barcelonát és a Bayern Münchent.” Isco az El Hormiguero televíziós műsorban. – Mindent megteszünk, hogy a szurkolóinknak örömet szerezzünk. Kemény harcra számítok, de jó formában várjuk a döntőt. Az Atlético roppant erős ellenfél, igyekszünk a lehető legkevesebb hibát elkövetni. Tisztában vagyunk vele, hogy nem véletlenül ejtette ki a Barcelonát és a Bayern Münchent.”

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!



