Videó: a Pool-szurkolók rengeteg szemetet hagytak maguk után Barcelonában
Egy barcelonai állampolgár felvételeinek tanúsága szerint a Liverpool-szurkolók nem kis mennyiségű szemetet hagytak Barcelona belvárosának egyik terén (Placa Reial). A két csapat szerda esti Bajnokok Ligája-elődöntője (amely 3–0-s hazai sikert hozott) előtt itt gyülekeztek az angol drukkerek, ami maradt utánuk, az az alábbi videón látható.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik





