Kép: óriási felfordulást hagyott a Barca a prágai öltözőben
Hatalmas rendetlenséget hagyott maga után az öltözőben az FC Barcelona labdarúgócsapata szerda este a Slavia Praha elleni Bajnokok Ligája-meccsen aratott nehézkes győzelem (1–2) után. A katalánok elképesztő mennyiségű szemetet, köztük elfogyasztásra váró italokat és banánt, üres palackokat, banánhéjat és papírt is felhalmoztak a prágai Sinobo Stadion öltözőjében.
A barcelonai Betevé televíziós csatorna exkluzív felvételt készített a mérkőzés után az öltözőben, amelyen jól látszik az óriási felfordulás.Betevé televíziós csatorna exkluzív felvételt készített a mérkőzés után az öltözőben, amelyen jól látszik az óriási felfordulás.
A találkozó előtti öltözői felvétel – itt még minden rendben
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
F-CSOPORT
Slavia Praha (cseh)–FC Barcelona (spanyol) 1–2 (Boril 50., ill. Messi 3., Olayinka 57. – öngól)
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik





