
Fotó: Real Madrid C.F./Facebook
A labdarúgó Bajnokok Ligája győztese, a Real Madrid szokásához híven elment az Almudena székesegyházba bemutatni a trófeát a Szűzanyának, ahol a klub küldöttsége hálát adott a sikerért. A spanyol csapat a látogatásról a képet még múlt vasárnap posztolta a közösségi oldalain.
Mint ismert, a Bajnokok Ligája döntőjében a Real Madrid a Borussia Dortmundot legyőzve diadalmaskodott, Daniel Carvajal és Vinícius Júnior szerezte a gólokat. A spanyol együttes története során tizenötödször hódította el a legrangosabb európai klubtrófeát.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Az ETO FC izlandi ellenfelet kapott a BL-selejtezőben
Bajnokok Ligája
2026.06.16. 16:17
Ezek is érdekelhetik






