
A Sport Tv 60 perces autós műsorának februári adásában CsodaVerda címmel egy szokatlan kezdeményezést láthatnak a nézők
A Sport Tv 60 perces autós műsorának februári adásában CsodaVerda címmel egy szokatlan kezdeményezést láthatnak a nézők, amelyről dr. Tordai István műsorvezető beszélt.
„Negyedórás hosszából adódóan a CsodaVerda nem egy rovat, hanem műsor a műsorban. Az első részben a fóti Károlyi István Gyermekközpont látott bennünket vendégül, ahová egy Nissan 370 Z-vel gördültünk be. Minden gyermeket sajnos nem tudtunk megajándékozni az autózás élményével, ezért megkértük az intézmény vezetőjét, hogy válasszon ki egy kisgyermeket, aki – ahogyan Czikó Benjámin mondta – jól viselkedett mostanság. Ádámka jól viselkedett, ezért mintegy jutalomként Puhl Sándorral kerültek egy nagyot a CsodaVerdával. Elcsépelt mondat, hogy jobb adni, mint kapni, de igaz. Ádám úgy érezte, hogy megjutalmaztuk, de valójában mi kaptunk tőle ajándékot, mégpedig azt, hogy nevetett.”
Legfrissebb hírek

Szurkolói pillanatok
Foci vb 2026
21 perce
Ezek is érdekelhetik


