Elkezdődött a NASCAR-idény, az év első, bemutató versenyén Daytonában a négyszeres bajnok Jeff Gordon hatalmasat bukott. A versenyt a tömegkarambolt kirobbantó, de karcolásokkal megúszó Kyle Busch nyerte meg a tavalyi bajnok Tony Stewart előtt.
Legfrissebb hírek

Szurkolói pillanatok
Foci vb 2026
24 perce
Ezek is érdekelhetik

