Motorsport: magyar harmadik hely az Alpok-Adria idénynyitóján

2012.04.24. 06:45
Címkék
Chrobák János a harmadik helyen zárt az Alpok–Adria gyorsaságimotoros-bajnokság idénynyitó versenyén a Superstock 600-as kategóriában.

Az Oxxo Energy Tomracing Team beszámolója szerint a Dunaszerdahely közelében található Slovakia Ringen rendezett viadalon Chrobák az időmérőn a 12. helyet szerezte meg, majd a vasárnapi versenyen diktált jó tempójának köszönhetően egészen a harmadik pozícióig kapaszkodott fel a 31 motorost számláló mezőnyben, ráadásul a futam leggyorsabb körét is ő futotta.

Ez a viadal beleszámított a magyar bajnokságba is, így az ob első versenyét Chrobák nyerte, megelőzve csapattársait, Kurucz Ferencet és Péntek Lászlót.

Az Alpok–Adria-bajnokságban a magyarok mellett cseh, szlovén, olasz, svájci, San Marinó-i, horvát, osztrák, szlovák és lengyel motorosok állhatnak rajthoz. A sorozat következő állomására május 13-án, Brnóban kerül sor. A Hungaroringen szeptember első hétvégéjén vendégeskedik a mezőny.

Legfrissebb hírek

Félidőben Norvégia egy góllal vezet Szenegál ellen

Foci vb 2026
7 perce

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
9 perce

Franciaország 3–0-ra verte Irakot

Foci vb 2026
12 perce

Folytatódott a Franciaország–Irak találkozó

Foci vb 2026
56 perce

Elkezdődött a Norvégia–Szenegál mérkőzés

Foci vb 2026
59 perce

Tíz perc múlva folytatódik a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Norvégia–Szenegál

Foci vb 2026
1 órája

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik