Gyorsaságimotoros ob: lezárult a szezon a Pannónia-ringen

2012.10.16. 18:53
Címkék
Lezárult a gyorsaságimotoros országos bajnokság idei szezonja a Pannónia-ringen rendezett futammal.

A 600 kcm-esek között Tarjányi Ádám nyerte az ob múlt heti záró versenyét, Kovács Nikolett a második, Nagy Győző a harmadik helyen ért célba. A kategória bajnoki címét Chrobák János szerezte meg, aki már korábban bebiztosította elsőségét.

A 750 kcm-esek között Vígh Györgyé lett a bajnoki cím, míg Superbike-ban az utolsó futam döntött Rizmayer Gábor javára.

Legfrissebb hírek

Neymar a pályán – először játszik ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
13 perce

Így zajlott le a párbeszéd Vinícius meg nem adott góljánál

Foci vb 2026
30 perce

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
34 perce

Folytatjuk!

Foci vb 2026
50 perce

Négygólos döntetlen Atlantában, míg Brazília 2–0-ra vezet a szünetben

Foci vb 2026
1 órája

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
1 órája

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
1 órája

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik