MotoGP: egy hónap eltiltás a doppingoló ausztrálnak

2012.11.01. 12:50
Címkék
A Francia Nagydíjon adott pozitív doppingmintája miatt megfosztották májusi Le Mans-i hetedik helyezésétől Anthony Westet, a gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto2-es kategóriájában szereplő ausztrál versenyzőt, akit ezen felül egy hónapra eltiltottak, így nem állhat rajthoz a valenciai idényzárón sem.
A legutóbbi két futamon elért 2. helyezését megtarthatja a 31 éves West, akinek a szervezetében methylhexaneamine-t találtak.
Legfrissebb hírek

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
14 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
32 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
53 perce

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
1 órája

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
1 órája

Most járunk a vb felénél – már ami a meccsek számát illeti

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik