A napokban a Formula–1-es Marussia-istállóval közös megegyezéssel szerződést bontó Timo Glock tegnap a BMW DTM-es versenyautóját tesztelte, és elmondása szerint szívesen folytatná pályafutását német túraautó-bajnokságban.
A gyakorláson pozitív első benyomást szerzett, annak ellenére, hogy kezdetben akadtak kisebb problémák.
„Nagyon jól éreztem magam, örülnék, ha folytatnánk a most elkezdett utat – mondta a 30 éves német pilóta. – Tudom, hogy sokat kell dolgoznom, ahhoz, hogy tudjam, milyen határon mozognak az autók. Ez eltartani még néhány körig.”
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





