Indy 500: Szato Takuma nyert, Alonso kiesett
A 101. Indy 500-as futamon a kétszeres F1-es világbajnok, Fernando Alonso is részt vett, és ugyan többször is vezetni tudott a balesetek miatt többször megszakított futamon, végül műszaki hiba miatt kiesett a 179. körben. A futamot rendkívül izgalmas végjáték után egy másik – korábbi – F1-es pilóta, a japán Szato Takuma nyerte meg.
A verseny közvetítése itt érhető el. A verseny közvetítése itt érhető el.
Bővebben hamarosan!
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Fernando Alonso belengette a visszavonulását
F1
2026.06.11. 21:58

Alonso: Én vagyok a legjobb. Semmit sem kell bizonyítanom
F1
2026.05.22. 14:48
Ezek is érdekelhetik





