Autósport: a DTM-ben folytatja a német F1-pilóta
A Formula–1-es Sauber-istálló tavalyi versenyzője, Pascal Wehrlein (23) 2018-ban a német túraautó-bajnokságban (DTM) folytatja pályafutását.
A német pilóta a monacói Charles Leclerc-rel (20) szemben vesztette el ülését, akit a csapat új támogatója, az Alfa Romeo akart leigazolni.
Wehrlein pályafutását a Mercedes egyengeti, és a DTM-ben is a stuttgarti gyártó színeiben versenyez a sorozat 2015-ös bajnoka.
Wehrlein pályafutását a Mercedes egyengeti, és a DTM-ben is a stuttgarti gyártó színeiben versenyez a sorozat 2015-ös bajnoka.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







