Videó: lejárt a karantén, a csapat hálából énekelt a hotelben
Nem akármilyen módon mondott köszönetet vendéglátóinak egy sydney-i hotelben a Kaiviti Silktails nevű Fidzsi-szigeteki rögbicsapat, amely egy közelgő torna miatt érkezett Ausztráliába. A beutazás utáni 14 napos karantén lejártával a játékosok úgy fejezték ki hálájukat a szálloda dolgozói felé, hogy az erkélyre kiállva énekeltek nekik. A produkció nemcsak az alkalmazottaknak, a többi vendégnek is elnyerte a tetszését.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







