Evezés: Verőci Lídia és Bende Zsófia újabb sikere

2009.02.02. 15:12
Címkék
Újabb nagy sikert ért el a mohácsi Verőci Lídia és Bende Zsófia, a tengeri evezés világbajnokai: ezúttal Monacóban nyertek meg egy tengeri regattát.
A nemzetközi szövetség (FISA) és Monaco által közösen rendezett, nyolcezer méteres verseny során a csapattól származó információk szerint tíz ország képviselőit előzték meg a hatalmas, tarajos hullámoktól nehezített pályán. A további dobogós helyeken Franciaország és Olaszország legjobbjai végeztek. A magyar kétpárevezős sikerének értékét növeli, hogy párosuk volt az egyetlen, amely tengerrel nem rendelkező országból érkezett.
Legfrissebb hírek

Evezős-vk: a magyarok közül Pétervári-Molnár Bendegúz végzett a legelőkelőbb helyen Luzernben

Egyéb egyéni
2 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
13 órája

Elképesztő látvány, norvég megszállás: ezrek eveznek a Times Square-en – videó

Foci vb 2026
2026.06.22. 09:48

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után

Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról

Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb

Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Los Angeles 2028: mindkét evezős számban indulna Pétervári-Molnár Bendegúz

Egyéb egyéni
2026.04.21. 12:30

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik