Evezés: hét érmet szerzett a magyar válogatott Essenben

2009.05.18. 15:40
Címkék
A magyar válogatott hét éremmel tért haza a hétvégi esseni evezős regattáról.
A hazai szövetség tájékoztatása szerint öt U23-as egység képviselte hazánk színeit, és közülük az első napon, szombaton a Csepregi Gábor, Rácz Róbert Bence, Markgrúber Balázs, Kondér Barna összeállítású könnyűsúlyú négypárevezős egység a felnőttek mezőnyében második lett. A többiek a saját korosztályukban szálltak vízre: a Simon Béla, Juhász Adrián kormányos nélküli kettes arany-, a Bartha Zoltán, Veréb Dávid, Forrai Dávid, Dumitrás István könnyűsúlyú négyes ezüst-, a Széll Domonkos, Csankó Péter, Vinkó Gáspár, Szabó Dániel négypárevezős pedig bronzérmet szerzett. Vasárnap a felnőttek között Simon és Juhász harmadikként, a férfi könnyűsúlyú négypár pedig ismét másodikként zárt, míg az U23-asoknál a férfi négypár második lett.
Legfrissebb hírek

Evezős vk: a magyarok közül Pétervári-Molnár Bendegúz végzett a legelőkelőbb helyen Luzernben

Egyéb egyéni
4 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
11 órája

Elképesztő látvány, norvég megszállás: ezrek eveznek a Times Square-en – videó

Foci vb 2026
2026.06.22. 09:48

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után

Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról

Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb

Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Los Angeles 2028: mindkét evezős számban indulna Pétervári-Molnár Bendegúz

Egyéb egyéni
2026.04.21. 12:30

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik