Taroltak a hazai klubok a 16. Vajda Papír kick-box kupán. A nemzetközi korosztályos viadalon 36 egyesület versenyzői vettek részt, s a szervező Szigetszentmiklós-Tököl SE válogatottjai, Wágner Vivien és Laszák Zoltán idén is kiemelkedő teljesítményt nyújtott a felnőttek között.
A csapatversenyben a házigazdák diadalmaskodtak, a dobogó második helyére a fővárosi Király Team, a harmadikra pedig a békéscsabai Debreczeni Team állhatott.
„Mindenki kiemelkedően teljesített, szinte nem is volt olyan versenyzőnk, aki valamelyik kategóriában ne nyert volna érmet” – mondta a versenyről Gnyálin István, a Szigetszentmiklós-Tököl SE vezetője.
A rendezvényt Szabó József, a város polgármestere nyitotta meg, jelen volt és díjakat adott át Leyer Richárd, a MOB alelnöke is.
Legfrissebb hírek

Zsiga Melinda: Nem vagyok az a feladós típus
Egyéb egyéni
2026.06.19. 13:51

Juhász Gábor lett a kick-box szövetség új elnöke
Egyéb egyéni
2026.06.03. 15:09

Egy góllal nyert idegenben az FTC és a Balatonfüred is
Kézilabda
2026.04.25. 21:04
Ezek is érdekelhetik




