Küzdősport: öt ország versenyzői a szentmiklósi kick-box kupán

2012.11.20. 14:04
Taroltak a hazai klubok a 16. Vajda Papír kick-box kupán. A nemzetközi korosztályos viadalon 36 egyesület versenyzői vettek részt, s a szervező Szigetszentmiklós-Tököl SE válogatottjai, Wágner Vivien és Laszák Zoltán idén is kiemelkedő teljesítményt nyújtott a felnőttek között.

A csapatversenyben a házigazdák diadalmaskodtak, a dobogó második helyére a fővárosi Király Team, a harmadikra pedig a békéscsabai Debreczeni Team állhatott.

„Mindenki kiemelkedően teljesített, szinte nem is volt olyan versenyzőnk, aki valamelyik kategóriában ne nyert volna érmet” – mondta a versenyről Gnyálin István, a Szigetszentmiklós-Tököl SE vezetője.

A rendezvényt Szabó József, a város polgármestere nyitotta meg, jelen volt és díjakat adott át Leyer Richárd, a MOB alelnöke is.

Legfrissebb hírek

Zsiga Melinda: Nem vagyok az a feladós típus

Egyéb egyéni
2026.06.19. 13:51

Férfi kézi NB I: az FTC helyett a Szigetszentmiklós edzője lesz Kilvinger Bálint – hivatalos

Kézilabda
2026.06.17. 15:27

Juhász Gábor lett a kick-box szövetség új elnöke

Egyéb egyéni
2026.06.03. 15:09

Kiesett a Komló, benn maradt a Szigetszentmiklós a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.05.20. 20:19

Kick-box vk: a tíz magyar aranyból négyet Bumba Mason szerzett

Egyéb egyéni
2026.05.18. 12:08

Egy góllal nyert idegenben az FTC és a Balatonfüred is

Kézilabda
2026.04.25. 21:04

Tizenhét vereség után a Győr 22 ponttal verte meg a Dávid Kornél KA-t

Kosárlabda
2026.04.15. 21:13

Schmidt Gábor: A „gyémántcsiszolók” és a „gyémántbányászok” munkáját is segítjük

Egyéb egyéni
2026.04.02. 20:42
Ezek is érdekelhetik