Asztalitenisz: jövőre nyáron lesz a Top 12-bajnokság
A torna történetében először jövőre nem februárban, hanem nyár végén rendezik meg az asztaliteniszezők Európa Top 12-bajnokságát. A kontinentális szövetség, az ETTU hétfőn azt közölte, hogy az időpont-módosítással a viadal lemondását akarja elkerülni, eddig ugyanis még nem sikerült házigazdát találnia.
A végrehajtó bizottság hétvégi döntése értelmében a versenyt 2013-ban augusztus 31-én és szeptember 1-jén bonyolítják majd le, a helyszín ugyanakkor továbbra sem ismert.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





