MOB: együttműködés az Edutus Főiskolával
Együttműködési megállapodást írt alá hétfőn Bartók István, az Edutus Főiskola rektora és Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára.
A főiskola közleménye emlékeztet: a MOB elnöksége korábban úgy döntött, folytatja az Életút Programot, és ennek keretében együttműködési megállapodást köt a felsőoktatási intézmények rektoraival. A mostani volt az első ezek sorában. A cél az, hogy összehangolják a mostani és a leendő olimpiai kerettagok sportolói karrierjét, valamint felkészülését a civil életre.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





