Kitüntetés: az Aranycsapat két tagja posztumusz díszpolgár lett
Tizenöten kaptak díszpolgári címet Budapesten, a szabadság napja alkalmából szerdán, köztük két korábbi kiváló sportoló.
Posztumusz díszpolgári címben részesült az Aranycsapat két labdarúgója, Bozsik József és Hidegkuti Nándor.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Bozsik József meze is New Yorkban
Foci vb 2026
2026.06.05. 12:23

Újra az élvonal kapujában a lendvai csapat
Minden más foci
2026.05.31. 08:24

Csúcsot döntve juthat az élvonalba a lendvai csapat
Minden más foci
2026.05.22. 09:22

Vasárnap feljuthat a szlovén élvonalba a Lendva
Minden más foci
2026.05.17. 07:21
Ezek is érdekelhetik




