Kitüntetés: az Aranycsapat két tagja posztumusz díszpolgár lett

MTI MTIMTI MTI
2013.06.19. 14:48
Tizenöten kaptak díszpolgári címet Budapesten, a szabadság napja alkalmából szerdán, köztük két korábbi kiváló sportoló.

Posztumusz díszpolgári címben részesült az Aranycsapat két labdarúgója, Bozsik József és Hidegkuti Nándor.

Legfrissebb hírek

Jégkorong: Olimpiai Érdemrendet vehetett át az IIHF leköszönő elnöke

Jégkorong
2026.06.25. 17:18

Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 15:41

NS-infó: távozik a Nafta magyar sikeredzője, Bozsik József

Minden más foci
2026.06.22. 12:50

NS-kiállításmegnyitó: ikonikus vb-mezek a New York-i Legendák Kollekciójában

Foci vb 2026
2026.06.13. 09:01

Vb 2026: Bozsik József meze is New Yorkban

Foci vb 2026
2026.06.05. 12:23

Újra az élvonal kapujában a lendvai csapat

Minden más foci
2026.05.31. 08:24

Csúcsot döntve juthat az élvonalba a lendvai csapat

Minden más foci
2026.05.22. 09:22

Vasárnap feljuthat a szlovén élvonalba a Lendva

Minden más foci
2026.05.17. 07:21
Ezek is érdekelhetik