Teke: továbbra is Dávid a WNBA főtitkára és alelnöke

MTI MTIMTI MTI
2013.09.15. 13:06
A Teke Világszövetség (WNBA) konferenciáján egyhangú szavazással Dávid Veronikát újraválasztották a sportszervezet főtitkárának és egyben alelnökének is. A magyar sportvezető a második ciklusát kezdi meg ezeken a posztokon.

A magyar szövetség vasárnapi közleményében Dávid elmondta: újraválasztásában biztos, hogy nagy szerepet játszott az idei zalaegerszegi csapat-világbajnokság sikeres megrendezése.

A világverseny megszervezésében a főtitkárnak – a helyi szervezőbizottság hathatós munkájával kiegészülve – oroszlánrésze volt minden idők egyik legjobb világbajnokságának előkészítésében és lebonyolításában. A májusi vb-n ráadásul a magyar válogatottak is jól szerepeltek, hiszen a nők is és a férfiak is világbajnoki aranyérmet szereztek.

Legfrissebb hírek

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros

Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Kijelölték az egyéni teke-vb-re utazó tizenkét fős magyar keretet

Egyéb egyéni
2026.05.22. 09:59

WNBA: még várni kell Juhász Dorka visszatérésére

Kosárlabda
2026.05.21. 10:49

WNBA: Juhász Dorka nélkül szenvedett egypontos vereséget a Minnesota

Amerikai sportok
2026.05.10. 10:22

Rátkai Esztert nagyon váratlanul érte a WNBA-s draft

Amerikai sportok
2026.04.14. 16:31

WNBA: Rátkai Esztert draftolta a legutóbbi nagydöntős Phoenix

Amerikai sportok
2026.04.14. 08:45

Autóbalesetben elhunyt a kétszeres WNBA-bajnok Kara Braxton

Amerikai sportok
2026.02.24. 08:31

Négy érmet szereztek a magyar tekések a nemzetközi porondon

Egyéb egyéni
2025.10.19. 17:10
Ezek is érdekelhetik