Videó: „Komédia lenne, ha egy metropolisz rendezne 2024-ben”
A Magyar Olimpiai Bizottság közgyűlése határozatban elsöprő többséggel (125 igen és egy nem szavazattal) támogatta annak lehetőségét, hogy 2024-ben Budapest rendezze az olimpiát. Szabó Bence főtitkár, Gyárfás Tamás, a Magyar Úszószövetség elnöke és Dénes Ferenc sportközgazdász az NSO Tv-vel osztotta meg gondolatait az óriási lehetőségről.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09
Ezek is érdekelhetik






