Asztalitenisz: a Jakab, Pergel duó a 16 között búcsúzott
A Jakab János, Pergel Szandra duó kikapott a 17. helyen kiemelt kínai kettőstől, így a nyolcaddöntőben fejezte be szereplését a vegyes párosok küzdelmében az asztaliteniszezők szucsoui világbajnokságán.
A nemzetközi szövetség honlapja szerint a magyar páros szerdán 4:1-re maradt alul Jen Annal és Vu Janggal szemben.
A vb-n így magyar részről már csak Pattantyús Ádám van versenyben, ő közép-európai idő szerint 14.30 órától lép asztalhoz a román Adrian Crisan ellen az egyes 2. fordulójában, a tét a legjobb 32 közé jutás lesz.
ASZTALITENISZ, VILÁGBAJNOKSÁG
VEGYES PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ
Jen An, Vu Jang (kínai)–Jakab, Pergel 4:1
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





