Teke-vb: hat magyar érem Horvátországból

MTI MTIMTI MTI
2016.05.29. 14:05
Egy arany-, három ezüst- és két bronzérmet nyert a magyar válogatott a horvátországi Novigradban rendezett teke-világbajnokságon.

A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának vasárnapi közleménye szerint a Nagy Bea, Tóbiás Anett, Soltész Kata, Fekete Ágnes, Tóth Dorottya, Hegedüs Anita, Tóth Katalin, Hári Boglárka összeállítású női U23-as csapat világbajnok lett.Nagy Bea, Tóbiás Anett, Soltész Kata, Fekete Ágnes, Tóth Dorottya, Hegedüs Anita, Tóth Katalin, Hári Boglárka összeállítású női U23-as csapat világbajnok lett.

A felnőttek között Tímár Edina egyéni összetettben, Kiss Norbert egyéniben, a Karsai László, Sáfrány Anita kettős pedig vegyes párosban nyert ezüstérmet. A Nagy Bea, Tóth Dorottya páros, valamint a Brancsek János, Molnár Pál duó egyaránt harmadikként zárt a korosztályos versenyben.

Legfrissebb hírek

Teke-vb: harmadikok a magyarok a nemzetek rangsorában

Egyéb egyéni
2026.06.08. 11:32

Kiss Norbert megint megcsinálta!

Egyéb autó-motor
2026.06.07. 19:24

Kiss Norbert: egy sima, egy szoros

Egyéb autó-motor
2026.06.06. 19:45

Két újabb magyar érem a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.04. 09:21

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros

Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Kiss Norbert négy futamból három győzelemmel kezdett a kamion Eb-n

Egyéb autó-motor
2026.05.31. 19:47

Gyorsasági kamion Eb: Kiss-duplával kezdődött a szezon

Egyéb autó-motor
2026.05.30. 19:48

Kijelölték az egyéni teke-vb-re utazó tizenkét fős magyar keretet

Egyéb egyéni
2026.05.22. 09:59
Ezek is érdekelhetik