Teke-vb: hat magyar érem Horvátországból
Egy arany-, három ezüst- és két bronzérmet nyert a magyar válogatott a horvátországi Novigradban rendezett teke-világbajnokságon.
A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának vasárnapi közleménye szerint a Nagy Bea, Tóbiás Anett, Soltész Kata, Fekete Ágnes, Tóth Dorottya, Hegedüs Anita, Tóth Katalin, Hári Boglárka összeállítású női U23-as csapat világbajnok lett.Nagy Bea, Tóbiás Anett, Soltész Kata, Fekete Ágnes, Tóth Dorottya, Hegedüs Anita, Tóth Katalin, Hári Boglárka összeállítású női U23-as csapat világbajnok lett.
A felnőttek között Tímár Edina egyéni összetettben, Kiss Norbert egyéniben, a Karsai László, Sáfrány Anita kettős pedig vegyes párosban nyert ezüstérmet. A Nagy Bea, Tóth Dorottya páros, valamint a Brancsek János, Molnár Pál duó egyaránt harmadikként zárt a korosztályos versenyben.
Legfrissebb hírek

Teke-vb: harmadikok a magyarok a nemzetek rangsorában
Egyéb egyéni
2026.06.08. 11:32

Kiss Norbert megint megcsinálta!
Egyéb autó-motor
2026.06.07. 19:24

Kiss Norbert: egy sima, egy szoros
Egyéb autó-motor
2026.06.06. 19:45

Két újabb magyar érem a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2026.06.04. 09:21

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros
Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36
Ezek is érdekelhetik



