Cselgáncs: Orbán Viktor munkaebéden fogadta Marius Vizert

MTI MTIMTI MTI
2017.12.19. 15:25
A cselgáncs magyarországi sportágfejlesztési stratégiájáról és az utánpótlás-nevelés fontosságáról is tárgyalt egymással Orbán Viktor miniszterelnök és Marius Vizer, a Nemzetközi Cselgáncsszövetség (IJF) elnöke kedden délután az Országházban – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.

A magyar miniszterelnök munkaebéden fogadta a sportvezetőt, aki rendkívül elégedetten nyilatkozott az augusztusi budapesti cselgáncs-világbajnokságról – tette hozzá.

A megbeszélésen Orbán Viktor kifejtette: Budapest nemzetközi sportváros; az eddigi tapasztalatok és visszajelzések alapján Magyarország sikerrel pályázhat újabb világszintű sportesemények megrendezésére.

Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Orbán Viktor Brüsszelből üzent az MLSZ-közgyűlés résztvevőinek

Magyar válogatott
2026.03.20. 10:22

Videó: „Tényleg ez a világ legerősebb bajnoksága” – Orbán Viktor Tóth Alexszel beszélgetett

Légiósok
2026.02.22. 22:54

Tóth Alex egy dedikált mezzel ajándékozta meg Orbán Viktort – videó

Légiósok
2026.02.22. 18:06

Orbán Viktor a friss Nemzeti Sportot helyezte el a reptéri időkapszulában – fotó

Egyéb egyéni
2026.02.20. 15:18

Hivatalos: a Tisza megszüntetné a taót

Egyéb egyéni
2026.02.07. 18:12

Orbán Viktor fogadta a Nemzeti Sport Gála díszvendégeit

Egyéb egyéni
2026.01.12. 21:44
Ezek is érdekelhetik