Orbán Viktor Brüsszelből üzent az MLSZ-közgyűlés résztvevőinek

   Munkatársunktól Munkatársunktól
2026.03.20. 10:22
null
Orbán Viktor (balra) és Csányi Sándor (Fotó: Getty Images, archív)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) pénteken Telkiben tartotta éves rendes közgyűlését. Az eseményen Orbán Viktor miniszterelnök nem tudott jelen lenni, Brüsszelből azonban üzent a tanácskozás résztvevőinek.

A Telkiben rendezett eseményen Orbán Viktor miniszterelnök nem tudott jelen lenni brüsszeli teendői miatt, azonban üzenetet küldött a tanácskozás résztvevőinek. A levelet Vági Márton MLSZ-főtitkár tolmácsolta. 

Orbán Viktor levelét változtatás nélkül közöljük:

„Tisztelt Közgyűlés! Tisztelt Elnök Úr! 

Legnagyobb sajnálatomra ahelyett, hogy az Önök kiváló és megtisztelő társaságában lehetnék, most éppen Brüsszelben vagyok, ahol a nyújtott láb, a becsúszó páros lábak és a lekönyöklés csapdáit kell kerülgetnem. 

Gratulálok Önöknek az elmúlt évek során végzett munkájukhoz! A 2010-ben elindított nagy menetelés utolsó szakaszához érkeztünk. Lassan már minden megvan, csak az i-re nem tudtuk feltenni a pontot, a fránya 96. perc miatt. 

Köszönöm, hogy az elmúlt években miniszterelnökként együtt dolgozhattam Önökkel. Köszönöm a sok felejthetetlen győzelmet, felemelő pillanatot. És még nincs vége. Sőt, most jön a java. Önökhöz hasonlóan én is újabb győzelemre készülök, amely megteremti a lehetőséget, hogy a következő években is együtt dolgozzunk, és még magasabb csúcsokat hódítsunk meg. 

Tanácskozásukhoz és munkájukhoz sok erőt, kitartást és bátorságot kívánok! 

Fel, győzelemre! Hajrá, magyarok! 

Sportbaráti üdvözlettel: Orbán Viktor”

 

 

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

40 éve jártunk legutóbb vb-n, de még mindig ott vagyunk a top 10-ben

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:30

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
2026.06.24. 09:41

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese

Légiósok
2026.06.21. 17:19

A ZTE edzőjelöltje Amorim időszakában dolgozott a Sportingnál – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:22

Vasas: rajtra készen – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 22:47

Mexikói vezetőedzője lett a bajnok ETO FC-nek – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 18:58

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól

Légiósok
2026.06.17. 16:39
Ezek is érdekelhetik