Rg: Juhász Anna nyerte meg a mesterfokú bajnokságot
Juhász Anna nyerte a ritmikus gimnasztikázók mesterfokú bajnokságát, amelyet vasárnap rendeztek Törökbálinton.
A magyar szövetség beszámolója szerint az MTK Budapest versenyzője mögött két klubtársa, Pigniczki Fanni és Váray Míra végzett a második, illetve a harmadik helyen.
A vasárnapi eredmények alapján a technikai bizottság elnöke, Deutsch-Lazsányi Erika kihirdette az egyéni válogatott kereteket a jövő évre. A felnőtteknél Juhász, Pigniczki és Váray mellett Kis Alexandra alkotja a csapatot. A junioroknál Kocsis Evelin, Bernát Szófia, Borda Kiara és Krasznay Blanka került be a keretbe.
RITMIKUS GIMNASZTIKA
MESTERFOKÚ BAJNOKSÁG, EGYÉNI ÖSSZETETT
1. Juhász Anna (MTK Budapest) 69,950 pont
2. Pigniczki Fanni (MTK Budapest) 69,450
3. Váray Míra (MTK Budapest) 66,250
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






