Rg: Pigniczki buzogánnyal bronzérmes lett Taskentben

Pigniczki Fanni buzogánnyal bronzérmet szerzett Taskentben (Fotó:<a href="https://www.facebook.com/search/top/?q=MTK%20RG" target="_blank"> facebook.com/MTK</a>)
Az olimpikon Pigniczki Fanni vasárnap harmadik lett buzogánnyal a ritmikus gimnasztikázók taskenti világkupaversenyén.
A magyar szövetség híradása szerint az MTK sportolója, Pigniczki Fanni 31 pontot kapott buzogánnyal bemutatott gyakorlatára a taskenti világkupán, amivel a 3. helyen zárt. Pigniczki, aki szombaton hetedik lett egyéni összetettben, a karika fináléjában nyolcadikként zárt.
Idén tavasszal ez már a hatodik dobogós helyezése, ugyanis márciusban Athénban karikával ezüstérmet, múlt vasárnap a franciaországi Thiais-ban egyéni összetettben bronzérmet, karikával aranyat, szalaggal és buzogánnyal pedig ezüstérmet nyert a vk-sorozatban.
Pigniczki és Wiesner Hanna a jövő hétvégén Bakuban versenyez majd.
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






