
Bronzérmes a magyar női párbajtőrcsapat az Egyetemi Világjátékokon (Fotó: mefs.hu)
A magyar női párbajtőrcsapat bronzérmet nyert a Csengtuban zajló Egyetemi Világjátékok szombati versenynapján.
A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség közleménye szerint a Gnám Tamara, Kardos Edina, Muhari Eszter, Tóth Jázmin összeállítású együttes az elődöntőig magabiztosan menetelt, ott azonban kikapott a házigazda kínaiaktól, a bronzmérkőzésen viszont 42:33-ra nyert a japánok ellen.
A férfi kardcsapat (Galgóczy Tamás, Horváth Gergő, Noseda Szabolcs, Rabb Krisztián) ötödikként zárt, mint ahogyan a női kosárlabda-válogatott is, amely a helyosztón 64:52-re diadalmaskodott a lengyel csapat felett, így 1981 óta a legjobb eredményét könyvelhette el.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: aranyéremért vív a női párbajtőrcsapat!
Egyéb egyéni
2026.06.21. 15:26

Vívó Eb: elődöntőt vív női párbajtőrcsapatunk
Egyéb egyéni
2026.06.21. 13:27

Eb-bronzérmes a párbajtőröző Muhari Eszter
Egyéb egyéni
2026.06.18. 21:29

Vívó Eb: Muhari Eszter érmes Antonyban
Egyéb egyéni
2026.06.18. 19:28

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon
Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27
Ezek is érdekelhetik



