Egyetemi Világjátékok: bronzérmes a női párbajtőrcsapat

2023.08.05. 17:27
null
Bronzérmes a magyar női párbajtőrcsapat az Egyetemi Világjátékokon (Fotó: mefs.hu)
A magyar női párbajtőrcsapat bronzérmet nyert a Csengtuban zajló Egyetemi Világjátékok szombati versenynapján.

 

A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség közleménye szerint a Gnám Tamara, Kardos Edina, Muhari Eszter, Tóth Jázmin összeállítású együttes az elődöntőig magabiztosan menetelt, ott azonban kikapott a házigazda kínaiaktól, a bronzmérkőzésen viszont 42:33-ra nyert a japánok ellen.

A férfi kardcsapat (Galgóczy Tamás, Horváth Gergő, Noseda Szabolcs, Rabb Krisztián) ötödikként zárt, mint ahogyan a női kosárlabda-válogatott is, amely a helyosztón 64:52-re diadalmaskodott a lengyel csapat felett, így 1981 óta a legjobb eredményét könyvelhette el.

Legfrissebb hírek

Vívó Eb: aranyéremért vív a női párbajtőrcsapat!

Egyéb egyéni
2026.06.21. 15:26

Vívó Eb: elődöntőt vív női párbajtőrcsapatunk

Egyéb egyéni
2026.06.21. 13:27

Eb-bronzérmes a párbajtőröző Muhari Eszter

Egyéb egyéni
2026.06.18. 21:29

Vívó Eb: Muhari Eszter érmes Antonyban

Egyéb egyéni
2026.06.18. 19:28

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon

Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Vívó-vk: bronzérmes a magyar női párbajtőrcsapat Saint-Maurban

Egyéb egyéni
2026.05.24. 16:47

Öt magyar a 64 között a férfi párbajtőrözők berni vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.22. 19:46

Vívás: a női párbajtőrözők franciaországi vk-viadalán is négy magyar a főtáblán

Egyéb egyéni
2026.05.22. 18:32
Ezek is érdekelhetik