Három magyar indul az rg egyesületi vb-n

Pigniczki Fanni is részt vesz a tokiói világbajnokságon (Fotó: Koncz Márton)
Három magyar versenyző utazott el Tokióba, a ritmikus gimnasztikázók egyesületi világbajnokságára.
A hazai szövetség szerdai beszámolója szerint Pigniczki Fanni, Wiesner Hanna és junior korosztályban Barkóczi Boglárka vesz részt a vb-n. Mindhárom sportoló az MTK Budapest színeit képviseli a japán fővárosban, ahol egyéniben és csapatban is eredményt hirdetnek.
A csapattal tartott Gelle Noémi edző és Deutsch-Lazsányi Erika bíró is.
Az egyesületi vb csütörtöktől vasárnapig tart.
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Ritmikus gimnasztika Eb: kihirdették a magyar keretet
Egyéb egyéni
2026.05.13. 18:37
Ezek is érdekelhetik






