Megműtötték a világbajnok vitorlázó Érdi Máriát

Érdi Máriát megműtötték (Fotó: instagram.com/mari_erdi)
Sikeres műtéten esett át Érdi Mária világbajnok és Európa-bajnok vitorlázó.
A 26 éves sportoló csütörtökön közösségi oldalán közölte, hogy túlvan a beavatkozáson.
„Sikeres műtéten estem át kedden, most a gyógyulás és felépülés ideje következik” – írta Érdi Mária, aki aranyesélyesként készült a párizsi olimpiára, ám súlyos gerincsérve megakadályozta a sikeres szereplésben, és a 14. helyen zárt.
A klasszis sportoló bejegyzéséhez egy fotót is mellékelt a kórházi ágyból, illetve annyit írt még, hogy szerencsésnek érzi magát, amiért óriási támogatást kap családjától, barátaitól és szponzoraitól.
Legfrissebb hírek

Vitorlázás: az Arany-csoportba jutás a cél
Egyéb egyéni
2026.06.21. 07:25

Kevesebb mint két hónap van hátra a Kékszalag rajtjáig
Egyéb egyéni
2026.06.05. 08:57
Ezek is érdekelhetik







