
Pigniczki Fanni négy szerrel indul (Fotó: Koncz Márton)
Három magyar egyéni induló lesz a Rio de Janeiróban augusztus 20. és 24. között sorra kerülő ritmikus gimnasztika-világbajnokságon.
A nemzetközi szövetség honlapja szerint a 2023-as vb-n karikával bronz-, a tavalyi, budapesti Európa-bajnokságon labdával ezüstérmes Pigniczki Fanni egyéni összetettben is versenyez majd, mert mind a négy szerrel indul. Wiesner Hanna karikával, buzogánnyal és szalaggal, Lovász Luca pedig labdával versenyez Brazíliában.
A júniusban összetettben Eb-bronzérmes magyar együttes kéziszercsapatban ezúttal is ott lesz. A csapatban egy változás lesz, mivel Farkas Júlia, Mészáros Mandula, Pesti Dalma, Szabados Dóra és Urbán-Szabó Mónika mellett Grek Fruzsina helyett Jurca Lilla kapott helyet.
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Ritmikus gimnasztika Eb: kihirdették a magyar keretet
Egyéb egyéni
2026.05.13. 18:37
Ezek is érdekelhetik






