Szatmáry Kristóf maradt a BVSC elnöke

2025.08.06. 15:18
null
Szatmáry Kristóf (Fotó: Török Attila)
Szatmáry Kristófot ismét megválasztotta a BVSC-Zugló elnökének a sportegyesület tisztújító küldöttgyűlése.

 

A klub honlapjának szerdai beszámolója szerint az alelnök Tóth Sándor, az ügyvezető elnök pedig Szentpáli Gábor maradt. Az új elnökség – amelybe bekerült Kisteleki István, a labdarúgó-szakosztály szakmai igazgatója is – megbízatása öt évre szól.

„Büszkén tekintettünk vissza az elmúlt 13 évre, amely során közösen, nagy utat tettünk meg klubunk életében: erős edzői háttérrel, folyamatos utánpótlás-neveléssel és jelentős infrastrukturális fejlődéssel. Mindent megteszünk azért, hogy a következő öt év is olyan virágzó legyen, mint az elmúlt tizenhárom. Külön öröm számunkra, hogy a BVSC a tavalyi év legeredményesebb sportklubja lett” – mondta Szatmáry Kristóf.

 

Legfrissebb hírek

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Már nem Dragan Vukmir az NB II-es BVSC vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.01. 18:56

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?

Vízilabda
2026.05.30. 10:29

Telegdi Attila sportolóközpontú elnök akar lenni

Téli sportok
2026.05.27. 19:14
Ezek is érdekelhetik