
Szatmáry Kristóf (Fotó: Török Attila)
Szatmáry Kristófot ismét megválasztotta a BVSC-Zugló elnökének a sportegyesület tisztújító küldöttgyűlése.
A klub honlapjának szerdai beszámolója szerint az alelnök Tóth Sándor, az ügyvezető elnök pedig Szentpáli Gábor maradt. Az új elnökség – amelybe bekerült Kisteleki István, a labdarúgó-szakosztály szakmai igazgatója is – megbízatása öt évre szól.
„Büszkén tekintettünk vissza az elmúlt 13 évre, amely során közösen, nagy utat tettünk meg klubunk életében: erős edzői háttérrel, folyamatos utánpótlás-neveléssel és jelentős infrastrukturális fejlődéssel. Mindent megteszünk azért, hogy a következő öt év is olyan virágzó legyen, mint az elmúlt tizenhárom. Külön öröm számunkra, hogy a BVSC a tavalyi év legeredményesebb sportklubja lett” – mondta Szatmáry Kristóf.
Legfrissebb hírek

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29

Telegdi Attila sportolóközpontú elnök akar lenni
Téli sportok
2026.05.27. 19:14
Ezek is érdekelhetik



