Európa-liga: pontlevonás helyett pénzbüntetést kapott a Dinamo Zagreb

2009.11.20. 17:26
Címkék
Az UEFA visszavonta a Dinamo Zagrebre kirótt hárompontos büntetést, így az Európa-liga A-csoportjából még nem jutott tovább az Anderlecht.

A horvát csapat ezzel együtt nem úszta meg szurkolói temesvári randalírozását, ugyanis a pontlevonás helyett 75 ezer eurós büntetést kapott az európai szövetségtől. A horvát csapat ezzel együtt nem úszta meg szurkolói temesvári randalírozását, ugyanis a pontlevonás helyett 75 ezer eurós büntetést kapott az európai szövetségtől.

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Anderlecht
4 2 2 6–2 +4  8
2. Ajax 4 2 2 5–2 +3  8
3. Dinamo Zagreb
4 1
3
4–6 –2
3
4. FC Timisoara 4
2
2 1–6 –5
2

 

Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
16 perce

Messi a vb-rekordról nem beszélt, a kihagyott tizenegyesről igen

Foci vb 2026
19 perce

Így néz ki a francia és az iráni öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
32 perce

Douét, Théo Hernandezt és Tchouaménit is a kispadra ültette Didier Deschamps – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
35 perce

„Most már mindenki Hollandiáról beszél” – Jaap de Groot szerint az oranje a vb-címért érkezett Amerikába – NS-exkluzív

Foci vb 2026
1 órája

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón

Foci vb 2026
1 órája

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját, aztán a 18.-at is – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
1 órája

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik