Gól nélküli döntetlent játszott a Gera Zoltánnal felálló Fulham a Hamburg ellen a labdarúgó Európa-liga elődöntőjében.
A magyar futballista végigjátszotta a mérkőzést, a második félidőben sárga lapot kapott.
| ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS |
| Hamburg–Fulham 0–0 |
Legfrissebb hírek

Jordánia az új Japán
Foci vb 2026
29 perce
Ezek is érdekelhetik





