Európa-liga: Két gólt kell szereznünk, vagy ha betalálnak, hármat - Benítez

2010.04.22. 23:41
Címkék
Rafa Benítez, a Liverpool menedzsere nem ragozta túl az Atlético Madrid elleni 1–0-s vereséget az Európa-liga elődöntőjében: úgy nyilatkozott, két vagy három gólt kell szerezniük a visszavágón.

„Két gólt kell szereznünk vagy ha betalálnak, akkor hármat. Ezen a meccsen könnyen bekaphattunk volna még egy találatot. Meglátjuk, mi lesz a visszavágón" – mondta Benítez.

Quique Sánchez Flores, az Atlético vezetőedzője elégedett volt az eredménnyel, de nehéz visszavágóra számít.

„Jó eredményt értünk el, mivel nem kaptunk gólt, de nagyon nehéz visszavágóra számítunk. Csak akkor lehet tökéletes a munkánk, ha sikerül továbbjutni az Anfielden. Az első lépést megtettük, de jól kell játszanunk Liverpoolban. A játékosaim jó teljesítményt nyújtottak, megérdemelten győztünk" – mondta Sánchez Flores.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
1 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
2 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
9 perce

Eddig négy csapat tudja, mikor játszik a 32 között

Foci vb 2026
12 perce

Vb 2026: Portugália–Üzbegisztán 0–0

Foci vb 2026
15 perce

Kenéz György: Megérkeztünk Montrealba, Horkai Gyuri pedig gratulált, hogy megnyertük az olimpiát

Vízilabda
22 perce

London 2012: elvették Gulijeva ezüstjét is, megint új sorrend a 800 méteren

Atlétika
23 perce

Jordánia az új Japán

Foci vb 2026
30 perce
Ezek is érdekelhetik