Rafa Benítez, a Liverpool menedzsere nem ragozta túl az Atlético Madrid elleni 1–0-s vereséget az Európa-liga elődöntőjében: úgy nyilatkozott, két vagy három gólt kell szerezniük a visszavágón.
„Két gólt kell szereznünk vagy ha betalálnak, akkor hármat. Ezen a meccsen könnyen bekaphattunk volna még egy találatot. Meglátjuk, mi lesz a visszavágón" – mondta Benítez.
Quique Sánchez Flores, az Atlético vezetőedzője elégedett volt az eredménnyel, de nehéz visszavágóra számít.
„Jó eredményt értünk el, mivel nem kaptunk gólt, de nagyon nehéz visszavágóra számítunk. Csak akkor lehet tökéletes a munkánk, ha sikerül továbbjutni az Anfielden. Az első lépést megtettük, de jól kell játszanunk Liverpoolban. A játékosaim jó teljesítményt nyújtottak, megérdemelten győztünk" – mondta Sánchez Flores.
Legfrissebb hírek

Jordánia az új Japán
Foci vb 2026
30 perce
Ezek is érdekelhetik





