Európa-liga: Nem látszott, hogy két napig buszoztunk - Roy Hodgson

2010.04.23. 00:06
Címkék
Roy Hodgson, a Fulham menedzsere elégedett volt Geráék teljesítményével a Hamburg elleni Európa-liga-elődöntő után, főleg hogy együttese kétnapos buszút után játszott a német csapattal.

„Azt hiszem, örülhetünk az eredménynek, főleg, hogy ennyit dolgoztunk érte. Általában nem szoktunk két napig utazni egy meccsre, de ezt nem akartuk kifogásként felhozni. Persze az ember nem verheti ki a fejéből, hogy két napot egy buszban töltött, de ez nem látszott a meccsen. Teljesen más lesz a visszavágó, amelyen egészen más hangulat vár ránk. Zamorának az Achilles-ínjával van gondja, és azt hiszem, a hétvégén biztosan nem számíthatunk rá" – mondta Hodgson.

Az angol csapat egyik legjobbja, Mark Schwarzer is elégedett volt, a kapus a védelem teljesítményét emelte ki.

„Fárasztó volt az utazás, de jó teljesítményt nyújtottunk. Fantasztikusan szorítottuk vissza a támadásaikat, és ez nagy önbizalmat ad a visszavágóra. Volt néhány lehetőségünk, szerzett góllal is távozhattunk volna" – mondta Schwarzer.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
1 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
2 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
10 perce

Eddig négy csapat tudja, mikor játszik a 32 között

Foci vb 2026
13 perce

Vb 2026: Portugália–Üzbegisztán 0–0

Foci vb 2026
16 perce

Kenéz György: Megérkeztünk Montrealba, Horkai Gyuri pedig gratulált, hogy megnyertük az olimpiát

Vízilabda
22 perce

London 2012: elvették Gulijeva ezüstjét is, megint új sorrend a 800 méteren

Atlétika
24 perce

Jordánia az új Japán

Foci vb 2026
31 perce
Ezek is érdekelhetik